بازدید دکتر محسن رضایی از بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها در خوزستان

دکتر محسن رضایی در جمع اعضای خیریه آبشار عاطفه‌ها ضمن تشکر از فعالیت این خیریه گفت: کار شما هم بابت حجم بالای کار خیر و هم از بعد نوآوری و فعالیت‌های اجتماعی که همواره رو به رشد است بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه والای زن در اجتماع گفت: زن در همه نقش های اجتماعی بویژه مادری با ایجاد محیط آرامش در خانواده مهمترین گهواره تربیتی فرزندان را بوجود می‌آورد و از دامن چنین خانواده ای افراد سالم به جامعه تزریق می‌شود.

معاون اقتصادی رییس جمهور ضمن یادآوری موضوعات مرتبط با نقش مادر در این خیریه، خاطر نشان کرد: امیدواریم در مورد مسأله مادر و نقش مادری در این خیریه کار فرهنگی بیشتری شود.

محسن رضایی درباره بعد اقتصادی فعالیت بنیاد بین‌المللی آبشار عاطفه‌ها گفت:‌ کسب و کارهای کوچک و خانگی در حوزه کارآفرینی و تولید با چالش بازاریابی مواجه اند و لازم است در این حوزه راهکارهای جدیدی صورت بگیرد و این تولیدات با کیفیت، جایگاه واقعی خود در بازار را پیدا کنند.

وی در پایان بازدید سه ساعته در جمع خبرنگاران گفت: یکی از سیاست‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری و همچنین توجهات خاص آقای رییس جمهور، مشارکت دادن مردم در تولید و اقتصاد است. هنگامیکه ملتی در جنگ اقتصادی است کشور باید با تمام ظرفیت و قوا وارد میدان شود و یکی از معضلات بزرگ اقتصاد ما عدم مشارکت دادن مردم در اقتصاد است.

معاون اقتصادی رییس جمهور در مورد فعالیت‌های خیریه‌ای گفت: فعالیت‌ها خیریه ای و جهادی یکی از راهکارهای مشارکت مردم است که ۲ جنبه حمایتی و تولیدی دارد؛ کمک به فقیر کار پسندیده‌ای است اما مهمتر از آن ریشه کنی فقر است و این مهم شدنی نیست مگر با حمایت از فضای تولید و ایجاد کسب و کار.