دست به دست هم بدهیم تا آبادانی وپیشرفت ایران را رقم بزنیم / هدف انقلاب اسلامی، آبادانی دنیا و آخرت مردم ایران است

برگزاری هفتمین همایش سراسری خیرات نان در خرمشهر
1399-10-14
ارائه گزارش مجریان طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع) روسای اتحادیه نانوایان ۳۱ استان کشور در دیدار با دکتر محسن رضایی ریاست ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور
1399-11-04

ریاست ستاد با حضور در مسجد محله شهید سلیمانی اهواز با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و یار باوفای ایشان ابومهدی المهندس، در سخنرانی کوتاهی گفت: امیدواریم راه این شهیدان تا آزادی کامل منطقه و جهان اسلام از چنگال همه ظالمین و مستکبرین عالم ادامه پیدا کند.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با قدردانی از آقای شاهوارپور و حاجتی و گروه های جهادی گفت: من دست تمامی کسانی که به مردم محروم خدمت می کنند را می بوسم. این آیه شریفه که وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَىٰ آمَنُوا وَاتَّقَوْا لَفَتَحْنَا عَلَیْهِم بَرَکَاتٍ مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ می فرماید هرجا که ایمان و تقوا وارد بشود، برکات از زمین و آسمان می جوشد. برخی از دوستان در اینجا گفتند که با ورود سپاه به این منطقه  انقلاب برای اولین بار وارد شد.  پاسداران انقلاب هر جا که بروند با خودشان برکات می آورند. نمونه اش حاج قاسم سلیمانی بود که در ایران و عراق و لبنان و سوریه برکاتی را با خود آورد.

دکتر محسن رضایی گفت: باید تلاش کنیم که خدمت به مردم را به عنوان اصلی ترین هدف انقلاب  اسلامی درنظر بگیریم.  انقلاب شده برای آسایش مردم و انقلاب شده که ظلم نباشد، فساد نباشد، فقر نباشد، تبیعض نباشد و یک جامعه آرمانی به وجود بیاید. محله ها و شهرها و روستاهای ایران آرمانی شکل بگیرند.

رئیس ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور افزود: هدف انقلاب اسلامی، آبادانی دنیا و آخرت شهرهای ایران است. آبادانی دنیا و آخرت محلات و مناطق ایران است. انقلاب اسلامی می خواهد دنیا و آخرت خانواده های ایران را آباد سازد. باید تلاش کنیم که درد و رنجی در دل مردم نباشد.

نویسنده کتاب ایران آینده گفت: انقلاب وارد هر عرصه ای شد، مشکلات آن را رفع کرد. انقلاب وارد امنیت شد، امنیت را سامان داد. وارد دفاع شد، مرزها را امن کرد. مردم ما زیر سایه ولایت فقیه به نظام جمهوری اسلامی افتخار می کنند اما انقلاب وارد اقتصاد و صنعت و کشاورزی نشده است، وارد شهرسازی ایران نشده است. در قانون اساسی تصریح شده که هیچ خانواده ایرانی نباید بدون مسکن باشد اما امروز متاسفانه ۱۵ میلیون حاشیه نشین داریم و لازم است دولت و مجلس و قوه قضاییه برای آنها خانه تهیه کنند. باید یک انقلاب خانه سازی برای مردم و محرومین را به راه بیندازیم. خانه بدون شغل و درآمد هم ناقص است.مسکن یک روی سکه است و روی دیگر، درآمد و شغل برای مردم است.

دکتر رضایی افزود: من از آقایانی که برای شما خانه ساخته اند می خواهم که برای اشتغال شما برنامه ریزی کنند. کسب و کارهای خانگی به وجود بیاید و محصولات خانگی در بازار نهایی به فروش برسد. لذا همه اعضای خانواده می توانند کار کنند. من از کودکی در کنار پدرم کار می کردم.

دکتر رضایی گفت: امیدوارم آبادانی محله شهید سلیمانی، در همه امور از سازندگی تا کارآفرینی نمونه باشد و من هم به عنوان یک سرباز اسلام از همه شما تشکر می کنم. دست به دست هم بدهیم تا آبادانی وپیشرفت ایران را رقم بزنیم.