شانزدهمین نشست ستاد پشتیبانی مردمی یمن به ریاست دکتر محسن رضایی در ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور برگزار شد.

پنجاه و دومین نشست هیئت مدیره ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور به ریاست دکتر محسن رضایی مورخ ۹۷/۹/۱۲ برگزار شد.
۱۳۹۷-۰۹-۱۴
طرح خیرات نان بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور
۱۳۹۷-۰۹-۱۷

شانزدهمین نشست ستاد پشتیبانی مردمی یمن به ریاست دکتر محسن رضایی با حضور اعضا و سه کمیته مالی ، روابط عمومی و اجرایی در ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور مورخ ۹۷/۹/۱۲ برگزار شد.

 در پیرامون این نشست ایجاد و برگزاری نمایشگاه فیلم ، عکس و ادبیات با زبان های مختلف دنیا جهت افشاگری علیه جنایات آل سعود و آمریکا در یمن برای افکار عمومی جهان با استفاده از امکانات سازمان تقریب مذاهب اسلامی ، جامعه المصطفی و مجمع جهانی اهل بیت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید در ۲۷ آذر ماه روز جهان عاری از خشونت و افراط گری در تمامی مراکز این دو مجموعه در اروپا و ایران برگزار شود .

 در این جلسه مطرح شد از ادیان غیرمسلمان و اقلیت های دینی جهت اعلام همدردی با مردم مظلوم یمن برای در جلسات و همایش های این ستاد دعوت به عمل آید.

 مقرر گردید با استفاده از ظرفیت های مجمع تقریب مذاهب اسلامی ، جامعه المصطفی و مجمع جهانی اهل بیت (ع) در دفاتر خارج از کشور خود تجمعاتی در مقابل سفارت عربستان در روز جهان عاری از خشونت و افراط گری در کشور های اروپایی برای محکوم کردن جنایت آل سعود فراهم سازند.

 در این جلسه دکتر سیف اللهی به عنوان رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد پشتیبانی مردمی یمن توسط دکتر رضایی معارفه شدند.

 در این نشست مصوب شد انعکاس رسانه ای و پوشش خبری فعال از فاجعه یمن توسط صدا و سیما در روز ۲۷ آذر صورت پذیرد.