اعزام گروه های جهادی قرارگاه توانمند سازی محرومین وفاق سبز علوی در روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل بخش سپیدار استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور ریاست ستاد

ارائه گزارش مجریان طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع) روسای اتحادیه نانوایان ۳۱ استان کشور در دیدار با دکتر محسن رضایی ریاست ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور
1399-11-04
کلنگ زنی جهت احداث ۱۰ واحد مسکونی‌ استان کرمان در روستای بوئینگ‌
1399-11-28

در مورخ ۹۹/۱۱/۱۱ همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ؛ با حضور دکتر محسن رضایی رئیس ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور اعضای قرارگاه جهادی وفاق سبز علوی در روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل بخش سپیدار استان کهگیلویه و بویراحمد حضور یافته و اقدامات زیر انجام گردید:
-تقدیر از ۷ خانواده معظم شهدا
-اهداء ۷ فقره جهیزیه به نوعروسان نیازمند
-افتتاح مسجد امام خامنه ای در روستای اسلام آباد جلیل با مشارکت سپاه استان
-افتتاح ۲۸ واحد مسکونی و تحویل به ایتام و مستمندان با مشارکت کمیته امداد استان
_آزادی ۲ زندانی جرائم غیر عمد با همکاری ستاد دیه استان
-اهداء ۲۰۰ پک بهداشتی و فرهنگی به روستاییان
دکتر محسن رضایی گفت: گام دوم انقلاب، هنگامه مبارزه با محاصره اقتصادی و فرهنگی است. مبارزه با نفوذ، اقتصاد لیبرالی، تولید عقب افتاده، کشاورزی سنتی و فقر و فساد و تضاد طبقاتی است. شما جوانان انقلابی مبارزان جنگ اقتصادی و فرهنگی هستید که باید در رویارویی با مسائل آزموده شوید. عرصه مدیریت کشور به آموزش هدفمند شما برای مبارزه در جبهه‌های آتی، نیازمند است. شما باید در آبادانی منطقه خود و در جای جای ایران نقش آفرین باشید و در این راه مردم و به ویژه شما جوانان تکیه گاه و پشتوانه انقلاب برای پیشرفت کشور هستید.
رئیس ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور در مراسم افتتاح مسجد حضرت زهرا(س) در روستای باغچه جلیل گفت: در روزهای انقلاب و در سالهای دفاع مقدس، خدا وقتی به ما یاری رساند که مردم به راه افتادند و نصرت الهی را دیدیم. در مبارزه با فقر هم دولت و مردم باید با هم حرکت کنند. این کار سخت تر از آزادکردن خرمشهر نیست. برای بیرون کردن تورم و گرانی، همه منابع را در اینجا داریم. در همین منطقه شما، کوه ها و منابع آبی فراوان، معادن غنی و طبیعتی با گیاهان دارویی یک مزیت است همین جنگل های بلوط که متاسفانه در معرض خطر است، ثروت و سرمایه شما زاگرس نشینان است.