بیست و مین نشست ستاد پشتیبانی مردمی یمن به ریاست دکتر محسن رضایی با حضور اعضا و مسئولین سایر دستگاه ها مورخ ۹۸/۱۱/۲۷ برگزار شد.

 در این جلسه که به ریاست دکتر محسن رضایی برگزار گردید، ابتدا امیرحسین رستمی دبیر ستاد پشتیبانی مردمی یمن دستور جلسه را با موضوع دور چهارم کمک رسانی به این کشور در حوزه توانمند سازی، خودکفایی و کشاورزی با همکاری سایر سازمان ها اعلام نمودند، در این نشست که آیت الله اختری ریاست شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع)، امیرحسین رستمی دبیر ستاد مرکزی، عباس حیدر ‌دبیر کمیته مالی، اداری و پشتیبانی ، دکتر سیف اللهی دبیر کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات،دکتر زیوری ریاست بنیاد پزشکان بدون مرز، معصوم زادگان نماینده سازمان صدا و سیما ، حجت الاسلام والمسلمین بی آزار تهرانی و نمایندگان هلال احمر و کمیته امداد حضور داشتند در خصوص جمع آوری کمک های خیرین، تجهیز ماشین آلات کشاورزی و یک دوره آموزشی در جنبه های اداری و توسعه اعلام آمادگی کردند.

در این نشست هریک از اعضا ستاد پشتیبانی و مردمی یمن گزارشی از اقدامات خود در طول سال را خدمت دکتر محسن رضایی تشریح کردند

در ادامه دکتر رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) عنوان کردند شهادت حاج قاسم سلیمانی فقدان و خسارت بزرگی برای امت اسلامی است و مردم یمن از طریق راهپیمایی‌های بزرگ خود در صنعاء و چندین شهر دیگر بر این حقیقت صحه گذاشته اند و ما قدردان این قیام هستیم.

 سپس دکتر محسن رضایی ریاست ستاد پشتیبانی مردمی یمن در بیاناتی نجات اقتصاد ایران و منطقه و جهان اسلام در گرو بیرون کردن آمریکا از منطقه دانستند. ایشان خاطرنشان کردند آمریکا تروریست و جنایتکار است، بمباران‌ها در یمن، دشمنی‌ها علیه ایران در عراق همه از آمریکا است. دکتر رضایی عنوان کردند: امروز حتی در اوج مبارزه با آمریکا بحث مذاکره را مطرح می‌کنند. اگر تفکر انقلاب اسلامی وارد اقتصاد ایران می‌شد، اقتصاد به این شکل نبود.