حضور دکتر محسن رضایی ریاست ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور در همایش خیریه آبشار عاطفه

حضور دکتر محسن رضایی ریاست ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور در همایش خیریه آبشار عاطفه

دکتر محسن رضایی روز پنجشنبه هشتم آذرماه در همایش هم اندیشی مدیران مناطق و شعب سازمان مردم نهاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها شرکت کردند

در ابتدای این برنامه، ریاست ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور از نمایشگاه توانمندی ها و عملکرد خیریه آبشار عاطفه‌ها بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های شعب و مناطق مختلف این خیریه قرار گرفت

سپس حاج محمدجواد فولاد مدیرعامل سازمان مردم نهاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها حضور دکتر محسن رضایی در جمع مدیران منطقه ای این نهاد خیر مقدم گفت و گزارشی از عملکرد این مجموعه ارائه کرد.

دکتر محسن رضایی در جمع مدیران و مسئولین این خیریه خاطرنشان کردند:ایام ماه ربیع را به شما بانوان مددکار تبریک می گویم و از پرودگار متعال برای شما طلب اجر و رحمت می کنم. اجر شما با خداست، زیرا که شما با یاری رساندن به محرومین به خدا کمک می کنید. کار بسیار بزرگی را شما در پیش گرفته اید و به شما تبریک می گویم برای انتخاب این راه.

رئیس ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور افزود: ما نیازمند تحولی هستیم که مردم به صحنه بیایند. مردم با خلاقیت و فکر خود، می توانند دولت را کمک کنند. دولت و مجلس باید قوانین حمایتی از مردم را تنظیم کنند. در امور خیریه ها نیز قانون جامع حمایتی نداریم که کمک های صاحبان سرمایه به نیازمندان را بخشی از مالیات آنها محاسبه کند.

در آخر دکتر رضایی عنوان نمودند: الحمدالله آبشار عاطفه ها روش خوبی را در مشارکت پذیری مردمی در پیش گرفته است. این نکته که آبشار عاطفه ها بر روی محور بانوان فعال شده است بسیار خوب است. بانوان برای پیروزی در جنگ اقتصادی، نقشی برابر با مردان را بر عهده دارند و خانواده ها باید در این موضوع فعال شوند.