تأکید دکتر محسن رضایی بر پشتیبانی مسؤولان از حضور جوانان جهادی در مناطق سیل زده

آخرین جلسه شورای اداری ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور به ریاست دکتر محسن رضایی مورخ ۹۷/۱۲/۲۷ شد
۱۳۹۷-۱۲-۲۸
#یاور سیل زدگان دراستانهای خوزستان،لرستان،گلستان_باشیم
۱۳۹۸-۰۱-۱۳

تأکید دکتر محسن رضایی بر پشتیبانی مسؤولان از حضور جوانان جهادی در مناطق سیل زده

دکتر محسن رضایی، رئیس ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور در گفت و گوی تلفنی با سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ، خواستار پشتیبانی از حضور گروه های جهادی در مناطق سیل زده این استان شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور، جمعی از جوانان و دانشجویان انقلابی استانهای قم و مازندران که در قالب قرارگاه جهادی «تداوم دفاع» گروه جهادی علویون و تلاشگران ظهور برای محرومیت زدایی به روستاهای لرستان عزیمت نموده بودند، به دلیل از بین رفتن مسیر ارتباطی روستای دستگرد الیگودرز در بین کوه ها در محاصره سیل قرار گرفتند.
در پی بروز این وضعیت، دکتر محسن رضایی در گفت و گوی تلفنی با سردار کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خواستار اعزام گروه پشتیبان برای نجات آنان شد.
در گفت و گوی تلفنی ریاست ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور با سردار کشکولی حمایت مسؤولان محلی از ظرفیت گروه های جهادی که با دست خالی، عازم مناطق سیل زده شده اند، مورد تأکید قرار گرفت.
گفتنی است بر اساس آخرین گزارش ها با پیگیری و تلاش مضاعف مسئولین امر اوضاع تحت کنترل گرفته و بازگشایی مسیر در حال انجام است.